Müzik

 

Müziğe olan ilgim çok küçük yaşlarda (80'lerin başında) ailemin ve abi, ablalarımın dinlediği dönemin hit müzikleri sayesinde başladı. "Mutlak Kulak" (Absolute Hearing) olmanın verdiği avantajlar ile konservatuara özel yetenek sınavı ile kabul edildim ancak gitmeme kararı aldım (6 yaşında) .Sonrasında evde piyano ve müzik bilgisi eğitimleri aldım.

 

Synthesizer özellikli bir klavye aldığımda her şey değişti. Yeni "sesler" üretmek, bıkmadan gece gündüz onlarla oynayıp sesleri birleştirmek vazgeçemeyeceğim bir hobi haline gelmişti. 90'larda PC'lerin de yaygınlaşması ile - teknolojiyi takip eden bir genç olarak -  dijital ortamda da ses üretip amatör olarak kayıt yapmaya başladım. O dönem (90'ların başı) 50'ye yakın bestemi disket sürücülerde kaybettim ve müziğe uzun bir süre ara verdim.

Bu uzun aradan (15 yıl) sonra 2015'de yeniden elektronik müzik ile amatör olarak müziği aktif hobim haline getirdim. (müziğimi kategorize etmekten nefret ederim ki çok çeşitli bir yelpazeye sığdırabileceğimizi düşündüğüm tarzlarda elemanlar içerdiğini düşünüyorum - ambient, dark ambient, cinematic, new age, synthwave, darkwave vs.) 

Şu an için sadece soundcloud üzerinde bestelerimi (aşağıda bulabilirsiniz) yayınlıyorum. 2020 içerisinde albüm olarak dijital streaming platformlarına, bağımsız bir müzisyen olarak girmeyi planlamaktayım. 

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Deviantart_logo_by_diamondmyr-d89da0a
  • Pinterest Social Icon
 

Nasıl Çalınır Videoları

Diğer hobilerimden vakit kaldıkça nasıl çalınır videoları çekiyorum. Kanalıma abone olun beyleeer

Şuan Kullandığım Araçlar

NEKTAR Impact LX 25+

Casio CTK 811 EX -mefta :(

Logic Pro X