SANAT

Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan, günlük/haftalık olarak paylaştığım çizim, heykelcilik, modelcilik ve bir çok sanat dalında yaptığım çalışmalarımı takip edebilirsiniz. Detaylar ve örnek çalışmalar için sayfayı aşağı kaydırın. 

İstek üzerine çizim ve (polimer kil) heykel kabul ediyorum. Özel istek ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

ALPER ÖZDİL ART

instagram @alperozdilart

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Deviantart_logo_by_diamondmyr-d89da0a
  • Pinterest Social Icon
 

Çizim

Geçmişte, resim öğretmenlerimin de teşvik ve yardımıyla ve meraklı kişiliğimin etkisi ile (ENTP) hemen hemen tüm sanat teknikleri ve araçlarını kullanıp denemişliğim ve hepsinde ödül almışlığım vardır. Uzun bir aradan sonra yakın geçmişte tekrar kalemimi alarak hobi amaçlı çizim yapmaya başladım. Genellikle 80'ler video oyun ve çizgi film karakterlerini ve/veya güncel oyun karakterlerini çiziyor ve speed drawing video formatında sosyal medya kanallarımda paylaşıyorum. Takip ederseniz sevinirim.

Zaman zaman istekler doğrultusunda özel sipariş kabul ediyorum ancak birincil amacım sadece amatör olarak, sevdiğim bu hobiyi mümkün olduğunca devam ettirmek.

Özel sipariş istekleriniz için benimle tercih ettiğiniz herhangi bir kanaldan iletişime geçiniz.

 

Kil Heykelciliği

Kil heykelciliği aktif olarak ilgilendiğim bir diğer uzun süreli hobim.

Yine çizime benzer şekilde video oyun ve çizgi film karakterlerini şekillendiriyorum ve hızlı video formatında paylaşıyorum. (Bazı örnekler aşağıda)

Özel istekleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

 

Ölçekli Modelcilik

Sık olmasa da ölçekli modelcilik de hobilerim arasında. Özel bir alanım yok neyi beğenirsem onu yapıyorum. Çeşitli yarışmalarda derecelerim var.